Dekoracje miast

choinka 35 - O naszej firmie

 

Światło towarzyszy ludziom od wieków. Buduje nastrój w naszych domach, miejscach pracy i wypoczynku, sklepach i  szkołach. Od jego rodzaju i  jakości zależy  nie tylko nasze bezpieczeństwo i ekologia,  ale również estetyka otaczającej nas rzeczywistości. Wieloletnie doświadczenie daje nam pewność, że oferowane przez nas  iluminacje pozytywnie wpływają nie tylko na nastrój i samopoczucie mieszkańców, ale również na rozwój usług, handlu, turystyki  i tworzenie więzi międzyludzkich.

Wiemy, że miasta, gminy, centra handlowe, prywatni przedsiębiorcy,  instytucje publiczne oraz klienci indywidualni doceniają siłę i zalety iluminacji, wykorzystując  je  do kreowania własnego  wizerunku i podkreślania indywidualnego charakteru.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą dekoracji świątecznych. Działamy nieprzerwanie od 2003 roku, jednak korzenie firmy sięgają znacznie głębiej, bo aż do lat 80. kiedy to na polskich ulicach pojawiły się pierwsze iluminacje świąteczne. Posiadamy kilka tysięcy zadowolonych Klientów w Polsce oraz zagranicą, setki wzorów katalogowych i tysiące  projektów indywidualnych. Nasze dekoracje świąteczne zdobią ulice, mosty, budynki, centra handlowe i hotele, a nasza oferta stale się poszerza wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz podążając za najnowszymi światowymi trendami.

U nas wszystko zaczyna się od rozmowy. Najpierw musimy poznać oczekiwania naszych klientów, aby móc zaproponować im jak najlepsze rozwiązania. Wiemy, że dobry klient to zadowolony klient i dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Gwarantujemy kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, przez projekt, po wyprodukowanie dekoracji wraz z dostawą,  montażem i demontażem oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Urzeczywistniamy marzenia

 
 
tel.: +48 (33) 812 40 96

tel.: +48 (33) 445-41-23

tel./fax: +48 (33) 812 27 02
e-mail:biuro@decorlight.com.pl

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
KRS 0000759398

Dekoracje świąteczne miast

Decor Light Iluminacje

Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

ul. Wapienicka 36
43-382 Bielsko-Biała

NIP: 937-27-18-282
REGON: 381872733

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron