Nasza oferta

 

W naszej ofercie znajdą Państwo iluminacje świąteczne przeznaczone do dekoracji  ulic, mostów, elewacji budynków, placów i skwerów. W okresie Świąt Bożego Narodzenia oświetlamy przestrzenie miejskie, galerie handlowe oraz hotele. Współpracujemy z instytucjami samorządowymi, przedsiębiorstwami prywatnymi oraz klientami indywidualnymi. Wśród oferowanych przez nasz iluminacji znajdują się elementy słupowe, elewacyjne, figury wolnostojące min: choinki, mikołaje, sanie, renifery, drzewa, anioły, bombki, świąteczne prezenty czy iglo. Dysponujemy także bogatym wachlarzem akcesoriów świetlnych takich jak: węże świetlne, sznury świetlne, kurtyny świetlne oraz girlandy żarówkowe.

Posiadamy kilkaset wzorów katalogowych oraz projektów indywidualnych. Potrzeby naszych klientów są nieograniczone dlatego znaczna część produkowanych przez nas iluminacji jest tworzonych według zamówień specjalnych (pozakatalogowych). Aby sprostać Państwa oczekiwaniom stale poszerzamy gamę naszych produktów, które tworzymy w oparciu o światowe trendy. Każdy kontakt z naszym klientem rozpoczynamy od wnikliwej rozmowy, która daje nam możliwość poznania preferencji i stworzenia satysfakcjonującej iluminacji. U nas wymarzona dekoracja staje się rzeczywistością.

Iluminacje wykonywane są w technologii LED dzięki czemu są energooszczędne i trwalsze. Niski pobór mocy jest odczuwalny w szczególności dla kieszeni naszych zadowolonych klientów. Nie jest to jednak ich jedyny atut. Iluminacje są także przyjazne dla środowiska.

Cenimy jakość i profesjonalizm, dlatego chcemy dać naszym klientom to co najlepsze. Starannie wybieramy oferowane produkty i gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, co przez lata doceniają nasi klienci wracając do nas każdego roku. Zachowując wysoką jakość staramy się także, aby oferowane przez nas ceny były dla Państwa atrakcyjne, proponując rabaty oraz liczne promocje.

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykle magiczny, a nasze iluminacje sprawią, że również u Was pojawi się ten wspaniały, czarujący nastój.

 
 
tel.: +48 (33) 812 40 96

tel.: +48 (33) 445-41-23

tel./fax: +48 (33) 812 27 02
e-mail:biuro@decorlight.com.pl

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
KRS 0000759398Decor Light Iluminacje

Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

ul. Wapienicka 36
43-382 Bielsko-Biała

NIP: 937-27-18-282
REGON: 381872733

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron